IMPREZOWE SŁODKOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą słodkości na imprezy. Wielkie i małe uroczystości w tym: wesele, komunia czy chrzest. Poniżej znajdą Państwo torty dedykowane, ciasta i słodkie stoły.

Torty okazjonalne

Nasze torty są zawsze pyszne ale mogą być dopasowane do stylu i charakteru wydarzenia. Co może bardziej podkreślić wyjątkowość imprezy jak nie torcik? Torcik w stylu imprezy. W katalogu znajdą Państwo wszystkie informację na temat wypieku, wielkości, smaku, ograniczeń, dekoracji i inne ważne informacje.

1-www
2-www

Ciasta imprezowe

Impreza bez słodkości nie może się odbyć. Smak czekoladowy a może karmelowy albo owocowy. Spokojnie mamy wszystko. W naszej ofercie znajdą Państwo ciasta w kształcie klasycznych trójkątów lub kwadratowe kostki. Nie wiesz ile potrzebujesz ciast? Doradzimy i sprawimy że goście będą oczarowani.

Słodki Stół

Nowoczesny i wspaniały słodki stół będzie ozdobą każdego eventu. Piękne tartaletki, pyszne muffiny albo urocze makaroniki. Mało? To może cake pops lub desery w słoiczku. Przecież taką imprezę wyprawia się raz w życiu!

3-www