MENU

Sorrir Bowl & Jar

Gęste musy owocowe idealne na śniadanie, lunch i deser. Każda miseczka czy słoik ma inną konsystencję, smak i temperaturę. Jedne tylko owocowe, drugie łączone z nasionami chia, domową granolą, kaszą jaglaną lub tapioką. Na wierzchu znajdują się świeże owoce, płatki kokosowe, nasze masło orzechowe, jagody goji oraz wiele innych pysznych dodatków. Bowl’e i Jar’y wzbogacamy superfood’ami. Spróbuj jak smakują jagody acai, marakuja, mango lub naszą wersję solonego karmelu. Sprawdź je wszystkie!

dav
P8

Fit Ciacha

Codziennie inne, pyszne fit ciasta goszczą w naszych witrynkach i na blacie barowym. Zawsze znajdziecie małe ciasteczko, batonik czy kulkę mocy. U nas zawsze znajdziesz wypieki dla siebie bez: glutenu, cukru, laktozy i wegańskie. Zapraszamy na ciasta karmelowe, orzechowe czy owocowe. Sprawdź i spróbuj nasze klasyki Sorrir. A ty na jakie ciacho się skusisz?

Smoothie & Shake

Świeżo wyciskane soki, smoothie i shake. Wszystko na naturalnych owocach i dodatkach bez dodatku cukru! Tylko u nas wypijesz soczki o smaku jagody acai, marakuji, mango. Bądź SUPER i pij SUPERFOOD SMOOTHIE Wypróbuj je wszystkie!

acaism
hot matcha on wood background - soft focus with vintage film filter

Kawa i herbata

Kawka na wynos i na miejscu! Podajemy kawę z ekspresu we wszystkich stylach: od cappuccino, espresso aż po zimne frape! Dla miłośników herbaty mamy osobne miejsce w menu. Do tego wszystkiego kawy zamówisz również z mlekiem: kokosowym, migdałowym, ryżowym, sojowym i owsianym (normalne i bez laktozy też mamy). To komu coś ciepłego do picia?