logo

Tylko naturalne słodkości

Z miłości do słodkości

Z miłości do słodkości stworzyliśmy pierwszą w Polsce naturalną kawiarię, w której zjesz najzdrowsze słodycze na świecie. Wszystkie nasze łakocie powstają z najlepszych produktów nie zawierających konserwantów czy ulepszaczy a wszystko co znajdziecie w naszych skromnych progach pozbawione jest: glutenu, laktozy oraz cukru a także wegańskie. Specjalizujemy się w naturalnych wypiekach, smoothie bowl’ach oraz w przepysznych sokach.

Co robimy!

ikona-1

KAWIARNIA

Stworzyliśmy miejsce, w którym wszyscy mogą spróbować pyszne i naturalne śniadanie, lunch czy deser bez wyrzutów sumienia. Zapraszamy małych i dużych łasuchów gdyż każda pozycja w menu jest na słodko! W lokalu znajdziecie także owocowe Sorrir Bowl’e, robione na miejscu smoothie oraz brazylijską kawę. Czy musimy dalej Was zachęcać?

ikona-2

CIACHA

Wszystkie nasze słodkości wykonujemy tylko i wyłącznie z najlepszych certyfikowanych produktów pozbawionych ulepszaczy i konserwantów. Oferowane przez wypieki mogą występować w opcjach bez: glutenu, cukru, laktozy oraz alergennych składników a także wegańskie. Dajemu Państwu możliwość ingerencji w skład ciast tak aby wyeleminować nietolerancje czy alergie pokarmowe. Posiadamy specjalny certyfikat potwierdzony przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

ikona-3

DETOX

Stworzyliśmy najbardziej zróżnicowaną ofertę terapii oczyszczających w kraju. Została ona opracowana razem z dietetykiem. Nasze detoxy tworzymy z najlepszych owoców a w ofercie znajdzie soki z: marakują, mango, jagodami acai, leczniczą graviolą czy smoczym owocem. Oczyszczenie te rewelacyjne sposób aby doładować swój organizm i rozpocząć nowe zdrowe i naturalne

ikona-4

PRODUKTY

Gdy poszukujesz zdrowych i naturalnych produktów bez cukru, glutenu, laktozy wykonywanych ręcznie to zapraszamy do naszego sklepiku. Znajdziesz w nim: domowej roboty masło orzechowe, granole, dżemy (wkrótce) oraz egzotyczne owoce. Sprawdź nasze produkty.

ikona-5

SMAK

Najważniejszym aspektem przy tworzeniu naszych słodkości jest ich naturalne pochodzenie a także przepyszny smak. Bez glutenu czy bez cukru nie oznacza bez smaku dlatego poświęciliśmy bardzo dużo czasu aby opracować specjalne przepisy. Sprawdź dlaczego tak wielu naszych klientów i gości zajada się naszymi ciachami.

ikona-6

WSPÓŁPRACA

Organizujesz imprezę czy urodziny? Szukasz zdrowego kateringu lub chcesz swoim pracownikom dać słodkie lunch w postaci zdrwoych soków? Organizujemy zdrowe stołe, kateringi, pieczemy ciasta dla innych firm, dostarczamy torty na wesela. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Masz pomysł? Zrealizujmy go wspólnie!

ikonka-2

PASAŻ APOLLO
RATAJCZAKA 18D
61-815 POZNAŃ

ikonka-1