Tylko naturalne słodkości

Fit Ciasta

Pieczemy na zamówienia tylko naturalne słodkości. Piękne i przepyszne znane i lubiane wypieki. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne ciasta czekoladowe lub tarty ale także Raw bez pieczenia.
Tylko u nas to TY decydujesz jak pyszne będzie Twoje FIT CIASTO. Wszystkie w opcjach:
– w 100% naturalnych
– bez cukru,
– bez glutenu,
– bez laktozy,
– bez alergennych składników,
– wegańskie

Dlaczego my?

ciastek-1

100% NATURY

Wszystkie nasze ciacha występują w opcjach bez: glutenu, cukru, laktozy oraz wegańskie. Możesz wybrać tylko jedną lub wszystkie na raz. Wybór opcji nie wpływa na cenę wypieku. Oczywiście korzystamy tylko z najlepszych produktów dlatego nasze wypieki są tak pyszne i tak zdrowe!

ciastek-2

DOPASOWANE

Jesteśmy dla Ciebie dlatego niezależnie czy masz nietolerancje pokarmowe lub alergie dopasujemy skład do Twoich preferencji. Robimy ciacha dla cukrzyków, celiaków lub osób na restrykcyjnych dietach. Chcesz zamówić ciacho stworzone tylko dla Ciebie i według Twoich wytycznych z wyliczonymi mikro, i makro składnikami? Dla nas to nie problem!

ciastek-3

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy bogate doświadczenie w pieczeniu i przygotowaniu naturalnych słodkości. Zaufaj naszemu doświadczeniu gdyż doradzimy Tobie jakie słodkości wybrać i jak je dopasować pod Twoją uroczystość pod kątem smaku i wielkości.

ciastek-4

SMAK

Zaskocz swoich bliskich jak pyszne mogą być naturalne słodkości! Każdy element wypieków wytwarzamy sami od podstaw. Dzięki temu na Twoim stole zagoszczą naturalne i co najważniejsze wypieki.

ciastek-5

EVENTY

Organizujesz ślub, urodziny, firmową imprezę firmową i szukasz niezwykłych słodyczy, ciast czy słodkich stołów? Skonatkuj się z nami a przedstawimy Tobie naszą ofertę kateringową i zaprosimy na testowanie naszych możliwości.

ciastek-6

DOWÓZ

Oferujemy usługę dowozu naszych słodkości do klientów. W punkt i na czas żebyście mogli robić swoje zadania słodkościami zajmiemy się my.

Wybierz rodzaj ciacha!

Jak zamówić Fit Ciasto?

1

Krok 1

Przeczytaj opis wprowadzający do ciast. Zdąbędziesz najpotrzebniejsze informację aby poznać świat naszych wypieków.

2

Krok 2

Zobacz dostępne rodzaje ciast a następnie przejdź do sekcji, która najbardziej trafiła w Twoje podniebienie.

3

Krok 3

Jeżeli wybrałeś rodzaj ciasta, wybierz jego konkretną opcję. Gdy jakiś składnik jest nieodpowiedni lub coś budzi Twoje wątpliwości daj znać.

4

Krok 4

Wypełnij formularz a następnie wybierz formę płatności oraz odbioru lub dostawy. Gratulację niebawem otrzymasz swóje… Najpyszniejsze Sorrir Fit Ciasto.

Wszystkie ciasta domyślnie nie zawierają białego cukru i mleka krowiego  (jak również innych produktów pochodzenia zwierzęcego). Wszystkie mąki użyte do pieczenia są bezglutenowe (kokosowa, ryżowa, migdałowa, ziemniaczana, gryczana, jaglana, kasztanowa, amarantusowa), natomiast słodzik używany do ciasta ustalamy wspólnie z klientem (banan, erytrytol, ksylitol, agawa lub daktyle).

Niech słodyczami zajmą się profesjonaliści