DLACZEGO TERAPIE DETOX

Zalety terapii Detox

Co dają nam terapie Sorrir SMOOTH-BOX:

– dodają energię i witalność,

– zwiększają wydolność organizmu,

– równoważą stężenie poziomu cukru we krwi,

– równoważą poziom hormonów w naszym organiźmie,

– wspomagają trawienie,

– polepszają samopoczucie,

– wspomagają odchudzanie,

– regenerują tkanki,

– wpływają na poprawę skóry, włosów i paznokci,

– dotleniają organizm,

– przywracają równowagę całego organizmu.

ZaletyFoto3

Jak organizm radzi sobie z toksynami?

ZaletyFoto2

Nasz organizm przez cały czas oczyszcza się z toksyn. Najważniejszym organem jest wątroba, która odpowiada za chemiczny rozkład substancji, które przedostają się do naszego ciała. To właśnie od wątroby zależy,co i w jaki sposób trafia do naszego krwioobiegu. Dzięki niej wchłaniane są potrzebne składniki odżywcze, ale również odpowiada za przekształcanie toksyny w bardziej bezpieczne związki, które mogą zostać z organizmu usunięte. Drugim równie istotnym organem jest jelito grube, które eleminuje toksyny i uboczne, zbędne produkty przemiany materii. Ostatnim organem wpływającym na oczyszczenie toksyn są nerki. Odpowiedzialne są one za odfiltrowywanie niekorzystnych lub zbędnych substancji z krwi oraz wydalanie ich wraz z moczem.

Sprawdź, czy Twój organizm potrzebuje oczyszczenia!

Po czym rozpoznamy, że nasz organizm potrzebuje wsparcia:

– niekontrolowane napady głodu,

– częste przeziębienia,

-bóle głowy i mięśni,

– kłopot ze snem,

– wysypka skórna,

– zburzenia pracy tarczycy,

– zgaga,

-problemy z koncentracją,

– zmęczenie, rozdrażnienie

– nadwaga,

– wzdęcia i gazy,

– zatrzymywanie wody w organizmie.

Prowadź aktywny styl życia, spożywaj wysokiej jakości jedzenie, unikaj pokarmów na które jesteś wrażliwy oraz wypijaj odpowiednią ilość płynów i ciesz się niezwykłymi rezultatami!

Codzienne picie naturalnychsoków z wyciskarki, które nie zawierają rafinowanych cukrów, dostarcza odpowiednią ilość błonnika (tradycyjne soki są go pozbawione), witaminy, składniki mineralne i energię.

ZaletyFoto

Jak rozpocząć oczyszczanie organizmu?

ZaletyFoto4

Stopniowo wykluczaj ze swojej diety:

 • Cukier i słodycze
 • Słone przekąski – krakersy, paluszki, chipsy
 • Białe pieczywo i ciasta
 • Napoje gazowane, słodzone napoje owocowe
 • Dania na szybko – zapiekanki, pizze, fast foody
 • Alkohol
 • Dodatkowo, aby wspomóc poprawne oczyszczanie jelit, możesz zdecydować się na wykluczenie:
  • Glutenu – z wysokoprzetworzonych produktów, pieczywa pszennego, żytniego, a także jęczmienia
  • Produktów mlecznych – zwłaszcza słodzone jogurty, słodkie mleko i dużą ilość tłustych serów; najbardziej korzystne będą naturalne kefiry

Włącz do swojej diety owoce, warzywa stawiając na dużą ilość zieleniny – dzięki temu odciążysz swój organizm i dostarczysz niezbędnych antyoksydantów!

Sprawdź co wyróżnia nasze terapie!

Dbamy o to, aby wszystkie soki były odżywcze i nie były porównywalne z sokami dostępnymi w sklepach. Każdy sok wyciskany jest metodą Cold-Pressed.

Zwracamy uwagę na to, aby nie pozbawić owoców i warzyw tych składników, które sąnajcenniejsze, czyli błonnika, składników mineralnych, antyoksydantów i witamin. Taki sok ma być nie tylko zdrową przekąską, ale również może Tobie zastąpić posiłek i uchronić Cię przed sięganiem po niezdrowe produkty, kiedy pęd dnia nie pozwala Ci na przygotowanie posiłków. Taki zdrowy smoothie pomoże Ci również utrzymywać pełnowartościową dietę. Współpracujemy na bieżąco z dietetykiem, dlatego każdy sok skomponowany jest z jego pomocą.

Spróbuj niezwykłych SMOOTH-BOX, gdyż wszystkie nasze soki zostały przygotowane z najwyższych jakościowo produktów z całego świata!

Zamów unikatowy pakiet Superfood Smoothie i doładuj swój organizm zdrowymi wartościami odżywczymi. Wypełnij formularz i ciesz się naturalna mocą owoców u siebie w domu, w pracy lub gdziekolwiek chcesz. Potrzebujesz energii? Wzmocnienia po ciężkim wysiłku fizycznym i psychicznym?  Być może pragniesz się oczyścić lub zrelaksować? Dopasuj swoją terapię do potrzeb.

Wszystkie nasze Smoothie wykonane są w 100% z owoców bez dodatków, cukru, ulepszaczy czy konserwatnów! Terapie zostały opracowane przy współpracy z Dorotą Traczyk z DIETA SPORTOWCA

Sprawdź kaloryczność terapii: