Terapie oczyszczające

main

Naszą specjalizacją jest łączenie najlepszych gatunkowo owoców by zrobić z nich niezwykły sok. Zapewniamy Was, że tak bogatej i zróżnicowanej oferty nie znajdziecie nigdzie! Tylko my łączymy wszystkie znane superfood i robimy z nich najlepsze diety oczyszczające na rynku! Wszystkie soki zostały stworzone przy współpracy z dietetykiem co sprawia, że są bogate we wszystkie niezbędne mikro i makro składniki a także redukowały uczucie głodu podczas terapii oczyszczającej.

Zacznij zdrowe i naturalne życie od dziś!

6 soków

niezwykłe owoce Superfood

brak uczucia głodu

dowóz

Wybierz swoją terapię oczyszczającą

Odchudzająca

Sportowa

Energetyczna

Wzmacniająca

Nasze wartości

Wszystkie soki są wykonane tylko z naturalnych składników, które nie zawierają konserwantów, dodatkowego cukru i pochodzą od najlepszych dostawców! Każda terapia jest odpowiednio zbilansowana w mikro i makro składniki!

Aby skuteczniej oczyścić organizm podczas terapii powinno dostarczać się ponadprzeciętne wartości odżywcze. Tylko my wykonujemy nasze detoksy z różnorodnych produktów z całego świata. Używamy tylko naturalnych owoców i dodatków w postaci superfood. W naszych sokach spróbujesz prawdziwych owoców m.in.:
marakuji, mango, młodego kokosa, niezwykłe jagody acai, leczniczą graviolę, camu-camu,
pitahaya czyli smoczy owoc!

Soki zostały skomponowane tak aby zaspokoić głód i w pełni uzupełnić mikro i makro składniki. Co ważne proces oczyszczania organizmu powinnien rozpocząć się kilka dnia przed samą terapią dlatego przy zakupie detoksów otrzymujesz bezpłatny poradnik wprowadzający.

Opracowaliśmy szereg terapii dopasowanych do Twoich preferencji. Chcesz rozpocząć zdrowe i naturalne życie? Szukasz wzmocnienia organizmu lub potrzebujesz dodatkowej energii w ciągu dnia? Być może uprawiasz sport i terapia powinna zawierać więcej kcal?  U nas wszystkie terapie kosztują tyle samo dlatego wybierasz soczki pod swoje preferencje!

Terapie zostały opracowane wspólnie ze znaną i cenioną Dorotą Traczyk z bloga Dieta Sportowca! Jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz pytania przed, w trakcie czy po terapii jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę.

To od Ciebie zależy o której godzinie rozpoczniesz swoją terapię. Oferujemy dowóz w Poznaniu oraz w powiecie Poznańskim. To my dostosowujemy się do Twoich preferencji!